ShneySharim.com:השני-שרים

הדים

מתוך תגובות, טלפונים, מכתבים ודוא"ל

...אדם, אלי: ראשי התיבות של שמותכם הוא א' א', ולדעתי זה לא מקרה כי אתם גם אנשים א' א' וגם זמרים א' א'. הייתה הופעה מדהימה, הקולות הווקליות והקוליות של שניכם יוצרים פסיפס צבעוני , מרענן של תרבות ישראלית אמיתית שנוצקה בכור היתוך המתאפשר רק בארצנו.

...הקולות החמים, הבריטון-טנור של אדם ,והבס-בריטון של אלי משדרים היטב את המילים והמוסיקה הנפלאה. השירים יחד עם הסיפורים האישיים מהווים יצירה עם נוסטלגיות שלא מותירה איש אדיש ועין יבשה. אשמח להמליץ על המופע שלכם כי זה הדבר האמיתי שלא ראינו זמן רב במקומותינו.

...היה זה מופע נפלא, אשר חלקו הראשון כלל שירה בציבור בליווי שיקופיות, הקהל כולו שר בהנאה בחלק הראשון, ורבים אף נהנו להגיע לבמה ולהוביל שיר כסולנים.

...בחלקו השני של המופע ביצעו צמד הזמרים בהרמוניה קולית מופלאה ובליווי גיטרה, שירים מתקופות שונות בזמר העברי. התכנית לוותה בקטעי קישור מלאי חן והומור לרבות חיקויים מוצלחים ביותר של אדם וסיפורים עסיסיים של אלי.

...הביצוע והתיאום הקולי המושלם הזכירו מאוד את ביצועי המקור כמו: הדודאים, שלישית גשר הירקון ועוד. נגינתו הוירטואוזית של אדם הפטר בגיטרה, הוספיה מימד מוסיקלי עשיר לתכנית.

...היה זה מופע מוסיקלי קסום ביותר.... לא יכולנו לבקש תכנית טובה מזו לפתיחת עונת הפעילות. בסיום התכנית, הקהל יצא קורן ומאושר ומלא מחמאות ושבחים לצמד.

...ברצוני להודות לכם מקרב לב על המופע הנפלא שהענקת לנו. הסיפורים והשירים הנעימו לכולנו את הערב. כולנו יצאנו נלהבים ומלאי שבחים. התכנית היא ברמה גבוהה מאוד ומוגשת במקצועיות רבה.

...אני רוצה להודות לך על המופע הנפלא. כשרון הסיפור, השירה והנגינה בתוספת יכולת מופלאה לזרום עם הקהל ורצונותיו היו היסוד לאוירה המקסימה שנוצרה והיוותה חלק נכבד מהצלחת האירוע.

...המופע היה מקצועי לחלוטין, מתובל בציונות אמיתית והרוח הישראלית נשבה מכל שיר. מגיעה לכם מחמאות על היכולת לסחוף אתכם את הקהל מההתחלה ועד הדקה האחרונה של הערב. המשיכו לשמח ולרגש . יצאתי מהמופע בתחושה נהדרת של ערב בלתי נשכח.

...המון תודה על המופע הנהדר. ריגשתם אותנו עם השירה והנגינה המזכירים את ההרכבים היפים של הזמר העברי כמו הפרברים, והדודאים. ויצרתם קשר אישי בכך ששיתפתם אותנו בזכרונות הפרטיים שלכם – שהזכירו לרבים בקהל את ילדותם ונערותם. נתתם לנו ערב של מופע ארץ ישראלי נפלא. ערב של שירה וזכרונות שהותירו אותנו עם רוממות רוח וטעם של עוד.

...הופעה נהדרת עם מוזיקה טובה ומקצועית. מופע זמר עברי לכל המשפחה, עם סיפורים מלאי הומור, חיקויים מוצלחים, ושירים שלא פג מהם הניחוח של ארץ ישראל הישנה והטובה. מופע מומלץ ביותר.

...המופע שלכם הוא חגיגה לשמה של זמר עברי - לא האמנתי שאפשר להלהיב ולרגש כך את הקהל השבע שלנו.

...היה ערב מהנה. שירה עברית מרגשת ביותר, הנחיה מלאת חן עם נקודות מבט ואנקדוטות אישיות שיצרו חיבור ישיר עם הקהל. סחפתם אותנו בנוסטלגיה נעימה והשארתם טעם של עוד...

Copyright ©2012 כל הזכויות שמורות
[ניהול תוכן] [מפת האתר]
Powered by Smarty-3.1.12 and ApPHP MicroCMS Pro v3.9.x
שלום , אתה מחובר עם שם משתמש:
server:ssd.mifgash.com